ЧОРНОБИЛЬ: ЗОНА ВІДЧУЖЕННЯ

Дати виїздів: уточнюються

одноденний тур
з Кропивницького

Вартість туру - 1930 грн

Що чекає нас під час подорожі?
Перенесемося в часи СРСР 1986 року. Той квітневий день змінив історію людства. Помилка... прорахунок... стільки зруйнованих доль... Люди залишали оселі на кілька днів, а вийшло - назавжди. Це наша історія, ми маємо її знати та пам'ятати. Сьогодні Зона - це зразок того, як природа відвойовує своє. Маємо можливість побачити це все на власні очі!
Що входить у вартість?
 • Проїзд
  Виїзд з Кропивницього о 04.00 - КПП Дитятки 11.00 - Зона відчуження - повернення до Кропивницького 23.00
 • Пропуск
  Офіційний дозвіл на відвідання території
 • Екскурсії
  Чорнобиль та Припять, секретне місто Чорнобиль - 2 та територія ЧАЕС
 • Супровід
  Супровід групи представником Зони відчуження
 • Дозиметр
  На час перебування в Зоні кожен отримує індивідуальний пристрій для вимірювання радіації
 • Страхування
  На час подорожі все учасники застраховані від нещасного випадку

Чорнобиль: меморіальний парк, цвинтар затоплених барж, меморіал "Тим, хто врятував світ" біля пожежної частини, експозиція робототехніки, яка приймала участь в ліквідації аварії (перелік об'єктів може змінюватися в залежності від погодних умов та їх доступності на день проведення екскурсії -).

Прип'ять: пішохідна прогулянка покинутим містом. БК "Енергетик", парк атракціонів з колесом огляду, стадіон, кінотеатр "Прометей", дитячий садок, школа, басейн "Лазурний", міська пристань, готель "Полісся", міліція, пожежна частина, лікарня, куди звозили перших постраждалих від аварії, житлові будинки.

Секретне місто Чорнобиль-2: загоризонтна радіолокаційна станція «Дуга», яка забезпечувала стеження за запуском балістичних ракет.

Територія ЧАЕС: меморіал біля адміністративного корпусу, оглядовий майданчик.

В програмі:
В програмі:

Важлива інформація для відвідувачів:

Одяг
Одяг має закривати усі частини тіла, не хвилюйтесь особливо на рахунок радіаційного зараження, ще ніхто не «забруднився». Вдягайтесь зручно, особливо взуття, яке має бути закритим, ходити доведеться багато.
Паспорт
До участі в турі допускаються громадяни України, яким виповнилося 18 років! Обов*язково мати з собою ПАСПОРТ, копія не підходить. Фото в 25 та 45 років мають бути вклеєні.
Харчування
Візьміть з собою перекус та воду. Зверніть увагу, вживання їжі можливе лише в автобусі або спеціально відведених для цього місцях. УВАГА! Алкоголь суворо заборонений на території Зони!
Заборонено
Відлучатись від групи. Ігнорувати настанови та інструктажі екскурсоводів. Провозити до Зони будь яку зброю. Поводитись неадекватно та агресивно. Подібні дії можуть призвести до припинення екскурсії та вивозу групи за межі Зони, без відшкодувань та пояснень з боку супроводжуючих.
Фото - відео зйомка
Тільки з дозволу супроводжуючої особи за маршрутом прямування. Дозволяється проведення зйомок квадрокоптером, крім ДСП ЧАЕС, СВЯП-1, СВЯП-2, ВРП, об'єктів ПТЛРВ та ПЗРВ, м. Прип'ять (не ближче 1700 м від ДСП «Чорнобильська АЕС»)
ПОДОРОЖУЙ
З НАМИ!