«Канікули у Данії: Legoland» зі Львова

Вартість: від 249€

Програма туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – кордон – оглядова екскурсія Вроцлавом (15 EUR) - переїзд та заселення в готель на території Польщі - ночівля.

2 день: сніданок та виселення з готелю - переїзд до Берліну - оглядова екскурсія «Чарівний Берлін» (Рейхстаг, величний Берлінський собор, Бранденбурзька брама) - «Альтернативний Берлін» (25 EUR) (площа Берліна — Потсдамер Платц) - Берлінська картинна галерея (25 EUR + вх. кв. 8 EUR) - берлінський зоопарк (5 EUR + вх.кв.: діти 4-15 років – від 9 EUR; діти від 16р. та дорослі – від 25 EUR) - збір групи - нічний переїзд до Данії.

3 день: Прибуття у Біллунд – день у Леголенді (вх. квитки: від 45 EUR за особу [вартість для дорослих та дітей від 2 років]) (тематичні зони парку – Miniland, Duplo Land, Pirate Land, Imagination Zone, Legoredo Town, Adventure Land, Knight's Kingdom, Polar Land) - переїзд у транзитний готель - ночівля.

4 день: сніданок та виселення з готелю - переїзд територією Німеччини - Гамбург – "ворота світу" (25 EUR) (ратуша у стилі неоренессансу, площа Раутхаусмаркт, мальовничі озера Бінненальстер та Ауссенальстер) - "Столиця фахверкових будівель – Целле" (25 EUR) - переїзд в транзитний готель на території Німеччини - ночівля.

5 день: сніданок та виселення з готелю - переїзд у Дрезден - оглядова екскурсія Дрезденом - екскурсія «Привіт, Саксонська Швейцарія» (30 EUR + вх. кв.10 EUR) (фортеця Кенігштайн та Бастай, Бастайський міст) - переїзд в транзитний готель - ночівля.

6 день: сніданок та виселення з готелю - оглядова екскурсія Краковом «Королівське місто» (15 EUR) (Ринкова площа, Палац Єпископів, Королівський замок, Королівська дорога, Старе місто) - прибуття у Львів.

До вартості входить:
проїзд автобусом, проживання у готелях 2-3*, сніданки в готелях, оглядові екскурсії у містах Берлін та Дрезден, трансфер у Legoland Billund, страхування від нещасного випадку для туристів віком до 60 років, супровід групи.

До вартості не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, city-tax (2-3 EUR на добу з особи), особисті витрати, громадський транспорт, навушники (2-3 EUR на добу), страхування для туристів віком від 60 років.