Дитячі канікули у Парижі + Парки розваг "Астерікс" та "Діснейленд"

Вартість: від 288€

Програма туру:
1 день: збір групи (06:00) - виїзд на територію Польщі (06:30) – кордон - переїзд до Кракова - оглядова екскурсія по місту Краків (15€) (Вавельський пагорб з замком і Кафедральним собором, середньовічне Старе місто з головною площею і залишками укріплень XV ст., будівля Ягеллонського університету, Маріацький костел) - переїзд та поселення в готель – ночівля.

2 день: сніданок та виселення з готелю - переїзд до Берліна - оглядова екскурсія по Берліну (Музейний острів, головний Кафедральний собор, історичний район Берліну – район церкви Святого Миколая, Червона ратуша, фонтан Нептуна та церква Святої Марії) - Берлінський зоопарк та акваріум (15€ трансфер + вх. білет) (сад для звірів, акваріумів) - автобусна екскурсія «Все про Берлін» (28€/18€) (Брандербурзські ворота, Берлінський парламент – Рейхстаг, меморіальна церква Кайзера Вільгельма, колона Перемоги, Пам'ятник Холокосту, посольський квартал) - нічний переїзд до Парижа.

3 день: прибуття до Франції – оглядова екскурсія по Парижу (музей духів – парфумерна фабрика Фрагонар) - прогулянка по Сені (20€/15€) - «Богемний Монмартр» (25€/15€) (базиліка Сакре-Кер та сходи на головну площу перед нею, церква Сен-П'єр-де-Монмартр) - «Мистецтво краси – Лувр» (дор. - 30€, діти до 13.99 р. - 30€ + вх. квиток) - вечірня програма «Вогні нічного Парижа» (36€/20€) (Тріумфальна Арка, міст Мірабо, Марсове поле, Єлисейські поля, оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, Ейфелева вежа) - поселення в готель та ночівля.

4 день: сніданок - «Світ мрії. Діснейленд!» (26€ трансфер, вх. квиток оплачується дод.) або «Подорож в Нормандію: Руан, Довіль, Трувіль та Етрета» (66€/48€) - повернення в готель – ночівля.

5 день: сніданок та виселення з готелю - Парк розваг «Астерікс» (26€ трансфер, вх. квиток оплачуєтья дод.) (працює з 30.03) - автобусна екскурсія «Бонжур, Париж» (30€/20€) (Великі та Малі палаци, будинок Інвалідів, Марсове поле, нульовий кілометр, Люксембурзьким садом) - Вежа Монпарнас (23€/18€) - «Версаль - пишність Короля-Сонця» (дор. - 35€, діти до 13.99 років - 30€ + вх. квиток) - нічний переїзд до Праги.

6 день: переїзд по території Німеччини - відвідання самого «німецького» міста – Нюрнберг (23€/18€) або трансфер до міста (13€) (фортечна стіна 15 ст., середньовічний замок, пивоварня) - приїзд до Праги - «Вуличками Старого міста» (Старе місто, Вацлавська і Староміська площа, Карловий міст, Орлой - празькі куранти, Тинський собор, будинок, де народився письменник Франц Кафка) - прогулянка по Влтаві (дор. - 40€, діти до 13.99 років - 35€) (+аперитив і шведський стіл з широким вибором холодних закусок і гарячих страв) - Королівська Прага: Градчани та Празький Град (19€/10€) (Празька Лорета, дорогоцінний Новий Світ) - «Вечірня Прага» (19€/10€) - переїзд та поселення в готель – ночівля.

7 день: сніданок та виселення з готелю - «Малий Відень - м. Брно» (19€/10€) (вілла сім'ї Туґендгат, храм Петра і Павла, фортеця Шпілберк) - «Диво Чехії - Моравський Крас» (20€/20€ + вх. кв.) (печера Пунква, 138-метрова прірва «Мацоха», лабіринти сталактитів і сталагмітів) - перетин кордону - вечірнє прибуття до Львова.

До вартості входить:
проїзд автобусом єврокласу, супровід керівником групи, проживання по маршруту: готель зі сніданками, оглядові екскурсії по містах: Берлін, Прага та Париж, страхування .

До вартості не входить: проїзд в громадському транспорті, факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, особисті витрати (обіди, вечері, та інше), City tax - від 2€ до 6€ за ніч в готелі, обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день.