Дунайський експрес

Вартість: від 77€

Програма туру:
1 день: посадка в автобус та відправлення зі Львова (21.00) – кордон - нічний переїзд територією Угорщини.

2 день: прибуття до Будапешту - оглядова екскурсія «Перлина Дунаю» (Площа Героїв, проспект Андраші, вулиця Ваци набережна Корзо) - відвідування термальних купалень "Сечені" (35 EUR) - екскурсія в Сентендре+Вишеград (35 EUR + вхідний квиток 7EUR) – музей марципанів (вх.квиток – 2,5 EUR) - вечір на кораблику Дунаєм (30 EUR) (шампанське (для дітей соком) під музику вальсів І. Штрауса) - заселення до готелю - ночівля.

3 день: сніданок та виселення з готелю - переїзд до Відня - екскурсії «Прекрасний і ніжний Відень» (обовʼязкове придбання 45 EUR або доплата за трансфер 20 EUR) (палацовий комплекс Хофбург, собор Святого Стефана, вулиця Грабен із чумною колоною, вінчальна церква «Августинців», римські розкопки) - екскурсія «Імператорський палац Шенбрунн» (20 EUR + вх.квиток) – «Скарби Габсбургів» (20 EUR + вх. квиток) - екскурсія до імператорського палацу музею Бельведер (20 EUR + вх. квиток) - виїзд з Відня - нічний переїзд до України.

4 день: приїзд до Львова у першій половині дня.

До вартості входить:
проїзд автобусом, проживання у готелі 2-3*, сніданок в готелях, оглядова екскурсія у Будапешті [та Відні, за умови придбання екскурсійного пакету], страхування від нещасного випадку для туристів віком до 60 років, супровід групи.

До вартості не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, city-tax (2,5 - 3 EUR на добу з особи), особисті витрати, громадський транспорт, навушники (2,5 - 3 EUR на добу з особи), страхування для туристів віком від 60 років.