«Європейська відпустка у Europa Park» зі Львова

Вартість: від 299€

Програма туру:
1 день: зустріч туристів - відправлення зі Львова (07:00) – кордон - відвідання Кракову з екскурсією «Королівське місто» (15 EUR) (Ринкова площа, Палац Єпископів, Королівський замок, Королівська дорога, Старе місто) - переїзд та заселення в готель на території Польщі - ночівля.

2 день: сніданок та виселення з готелю - переїзд до Праги - оглядова екскурсія «Велична столиця» (Празький град, порохова вежа, Карлів міст, астрономічний годинник, Вацлавська площа) - прогулянку на кораблику Влтавою з обідом (35 EUR) - екскурсія «Празький град» (10 EUR) (резиденція президента Чехії) - екскурсія «Нічна Прага» (15 EUR) (Голем (створіння з глини), місця середньовічних страт, алхімічна лабораторія) - переїзд та заселення у транзитний готель - ночівля.

3 день: сніданок та виселення з готелю - екскурсія у Бамберг (30 EUR) (Бамбергський собор, старі та нові Єпископські палаци) - переїзд до казкового містечка Нюрнберг - оглядова екскурсія Нюрнбергом (площа Дюрера, готичні собори Нюрнберга, Двір Ремісників) - музей іграшок у Нюрнберзі (вх. квиток 2,5 – 7,5 EUR) – переїзд та заселення у транзитний готель - ночівля.

4 день: сніданок та виселення з готелю – тематичний парк розваг Europa Park (вх. квиток від 49 EUR) - переїзд та заселення у транзитний готель - ночівля.

5 день: сніданок та виселення з готелю- оглядова екскурсія Мюнхеном «Столиця Баварії» - екскурсія до Музею BMW (10 EUR + вх. квиток від 10 EUR) - переїзд та заселення у транзитний готель - ночівля.

6 день: сніданок та виселення з готелю - переїзд до Відня – оглядова екскурсія «Прекрасний і ніжний Відень» (палацовий комплекс Хофбург, собор Святого Стефана, вулиця Грабен із чумною колоною, вінчальна церква «Августинців», римські розкопки, оперу) - «Скарби Габсбургів» (15 EUR + вх. квиток) - екскурсія до імператорського палацу Шенбрунн (15 EUR + вх. квиток від 20 EUR) - відвідування міського парку «Пратер» (вх. квитки на атракціони) - переїзд та заселення у транзитний готель - ночівля.

7 день: сніданок та виселення з готелю - екскурсія в копальню солі Велічка (12 EUR + вх. квиток від 20 EUR) - виїзд в Україну.

До вартості входить:
проїзд автобусом, проживання у готелях 2-3*, сніданки в готелях, оглядові екскурсії у Празі, Нюрнберзі, Мюнхені та Відні, трансфер до Europa Park, страхування від нещасного випадку для туристів віком до 60 років, супровід групи.

До вартості не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, city-tax (2-3 EUR на добу з особи), особисті витрати, громадський транспорт, навушники (2-3 EUR на добу), страхування для туристів віком від 60 років.