«Європейські канікули – Прага, Париж, Дрезден» зі Львова + Діснейленд

Дата та вартість:
з квітня по грудень 2024 року від 209€

Програма туру:
1 день: виїзд зі Львова (07:00) - переїзд територією Польщі - оглядова екскурсія Краковом «Королівське місто» (Ринкова площа, Палац Єпископів, Королівський замок, Королівська дорога, Старе місто) - ночівля у транзитному готелі.

2 день: сніданок та виселення з готелю - переїзд до Праги - оглядова екскурсія «Чудова столиця» (Празький град, порохова вежа, Карлів міст, старовинний астрономічний годинник, Вацлавська площа) - прогулянку на кораблику Влтавою з обідом (35 EUR) - екскурсія «Празький град» (15 EUR) (резиденція президента Чехії) - екскурсія «Нічна Прага» (15 EUR) (Голе (створіння з глини), місця середньовічних страт, алхімічна лабораторія) - нічний переїзд до Парижу.

3 день: прибуття до Парижу - оглядова екскурсія «Привіт, Париж» - Лувр (вх. кв. 22 EUR) або екскурсія «Таємниці Парижу» (20 EUR) (фонтан Невинних, вулицю Сен-Дені, кварталом Маре) - вечірня пішохідна екскурсія «Вогні нічного Парижу» (20 EUR) (пам'ятник Шарлю де Голлю, Великий і Малий палаци, Єлисейський палац, міст Олександра ІІІ, Собор інвалідів, Тріумфальна Арка, Єлисейські поля, авеню Монтень, набережна до Ейфелевої вежі) - прогулянка корабликом по річці Сені (20 EUR) - поселення в готель - ночівля.

4 день: сніданок та виселення з готелю - відвідування країни чудес — Діснейленду (громадський транспорт, вх.кв. від 99 EUR) або пішохідна екскурсія «Богемний Монмартр» (25 EUR) (площа Тертр, кабаре «Мулен Руж», вулиця Пігаль) – прогулянка Латинським кварталом (20 EUR) (Сорбонна та Пантеон, маршрут від Люксембурзького саду до Собору Паризької Богоматері) або екскурсія у Версаль (35 EUR, проїзд гром. транспортом – квитки у вартості; вх. кв. 21 EUR – палац). (екскурсія + поїздка до Версалю та назад - близько 5 год) - нічний переїзд до Німеччини.

5 день: оглядова екскурсія Дрезденом - екскурсія «Привіт, Саксонська Швейцарія» (30 EUR + вх. кв.12 EUR) (фортеця Кенігштайн та Бастай, Бастайський міст) - ночівля у транзитному готелі.

6 день: сніданок та виселення з готелю - екскурсія Вроцлавом (15 EUR) - повернення до України – кордон - прибуття до Львова.

До вартості входить:
проїзд автобусом єврокласу, проживання у готелях 2-3* + сніданки, медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років, супровід групи, оглядові екскурсії у Кракові, Парижі, Празі та Дрездені.

До вартості не входить: особисті витрати, одномісне розміщення, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, city-tax в готелях (від 3 EUR на добу), навушники (3 EUR на добу).