Грецький МЕГАТУР з Одеси


Вартість (виїзди по середам): від 389€

Програма туру:
1 день: виїзд із Одеси (12:00) - кордон - нічний переїзд територією Румунії, Болгарії.

2 день: прибуття до Греції, м. Пієрія –заселення - вільний час та відпочинок на морі - ночівля.

3 день: сніданок та виселення з готелю - переїзд до Каламбаки - екскурсія на Метеори (40 EUR + вх. кв.) - переїзд до Лутрак (Корінфської затоки) – заселення - ніч в готелі.

4 день: сніданок - екскурсія «Антична п'ятірка» (60 EUR + вх. кв.) (Мікени, театр Епідавра, святилище Асклепія, Нафпліон, Коринфський канал) - повернення до Лутрак - ніч в готелі.

5 день: сніданок - екскурсія по Афінах та до Акрополя «Верхнє місто» (40 EUR + вх. кв.) (Храм Зевса Олімпійського, будівля Парламенту, Парфенон, Пропілеї) - екскурсія «На край світу» на мис Суніон і до озера Вуліагмені (25 EUR + вх. кв.) (пляжи мису Суніон, храм Посейдона) - повернення до Лутрак - ніч в готелі.

6 день: сніданок - екскурсія «Великі горизонти» (25 EUR + вх. кв.) (Монастир Святого Потапія, Блакитне озеро, руїни Храму Гери) - повернення в Лутракі - ніч в готелі.

7 день: сніданок та виселення з готелю - екскурсія «До центру Землі» (25 EUR + вх. кв.) (Дельфа, гора Парнас, Кастальське джерело, пам'ятник 300 спартанців біля Фермопільської ущелини) - переїзд до м. Салоніки – заселення та ніч в готелі.

8 день: сніданок та виселення з готелю - оглядова екскурсія по Салоніках «Македонське царство» (Біла Вежа, Храм Святого Димитрія Солунського, Ротонда) - нічний переїзд в Україну.

9 день: прибуття в Одесу.

До вартості входить:
проїзд автобусом за програмою туру, проживання в готелі 2-3*, сніданки, медичне страхування від нещасного випадку, супровід групи, доплата за розміщення SNGL прорахована в корзині послуг.

До вартості не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, громадський транспорт, особисті витрати,туристичний податок, аренда навушників.