«Джульєтта і гондоли» зі Львова

Вартість: від 109€

Програма туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – кордон - Будапешт (за наявності часу) - оглядова екскурсія «Перлина Дунаю» (15 EUR) (Площа Героїв, проспект Андраші, вулиця Ваци, набережна Корзо) - вільний час або прогулянка на кораблику Дунаєм (30 EUR) - нічний переїзд до Італії.

2 день: переїзд до Венеції - проїзд в обидві сторони до центральної площі Сан-Марко на катері (25 EUR) - оглядова екскурсія «Заручена з морем – Венеція!» - прогулянка на справжній венеціанській гондолі (30 EUR) - відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів» (15 EUR, вхідний квиток 30 EUR) - прогулянка на катері Гранд каналом (30 EUR) – круїз Венеціанською лагуною (50 EUR) (острова Мурано та Бурано, острів Сан-Джорджо-Маджоре, бенедиктинську церкву XVI століття, міські сади, острів Святої Олени, пляж Лідо) - ночівля у транзитному готелі.

3 день: сніданок та виселення з готелю - екскурсія у Вероні (40 EUR) або тільки трансфер до міста (20 EUR) - [за умови придбання екскурсії до Верони] італійське озеро – Гарда (30 EUR) (добираємось на громадському транспорті, квитки вже у вартості) - виїзд з Італії - нічний переїзд до Львова.

4 день: прибуття до України.

До вартості входить: проїзд автобусом, проживання у готелях 2-3*, сніданки в готелях, оглядова екскурсія у Венеції, страхування від нещасного випадку для туристів віком до 60 років, супровід групи.

До вартості не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, city-tax (3 - 3,5 EUR на добу з особи), особисті витрати, громадський транспорт, навушники (3 EUR на добу), трансфер до острівної частини Венеції (25 EUR), страхування для туристів віком від 60 років.