«Канікули у Будапешті» зі Львова

Дати та вартість:
від 89€

Програма туру:
1 день: 1 день: зустріч туристів (20.30) - відправлення зі Львова (21.00) – кордон - нічний переїзд територією Угорщини.

2 день: прибуття до Будапешту - оглядова екскурсія «Перлина Дунаю» (Площа Героїв, проспект Андраші, вулиця Ваци, набережна Корзо) - екскурсія в Сентендре (Музей кераміки та Музей марципану, Вишеград, середньовічна фортеця, руїни королівського палацу, стародавня) (35 EUR + вх. квиток) - вечір на кораблику Дунаєм (30 EUR) (+шампанським/сік) - Тропікаріум – найбільший в Центральній Європі акваріум-заповідник (10 EUR + вхідний квиток 14 EUR – дитячий 14 EUR) - заселення до готелю та ночівля.

3 день: сніданок та виселення з готелю - екскурсія Будою (20 EUR) (Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Королівський палац) - Аквапарк "AquaWorld" (10 EUR + вх.квиток 14 EUR, дитячий 9 EUR) – дегустація в Долині красунь смачного гуляшу (25 EUR) - виїзд з Будапешту - нічний переїзд до України.

4 день: приїзд до Львова у першій половині дня.

До вартості входить:
проїзд автобусом, проживання у готелі 2-3*, сніданок в готелях, страхування від нещасного випадку для туристів віком до 60 років, супровід групи.

До вартості не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, city-tax (3 EUR на добу з особи), особисті витрати, громадський транспорт, навушники (3 EUR на добу з особи), страхування для туристів віком від 60 років.