Автобусний тур "МЕГАтур до Каппадокії" з Одеси

Вартість (виїзди по вівторкам): від 214€

ПРОГРАМА ТУРУ:
1 день: виїзд із Одеси (08.00) - кордон (паром Орлівка – Ісакча, вартість - 1 EUR/особу в одну сторону) - нічний переїзд.

2 день: прибуття до Стамбула - оглядова екскурсія Стамбулом (Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі лазні Роксолани, площу Султана Ахмеда, церква-музей Айя-Софія, Цистерна Базиліка) - екскурсія "Гранд Базар" - морська прогулянка на катері Босфором (50 EUR) (вечеря, безлімітний алкоголь та шоу-програма) - ночівля в готелі.

3 день: сніданок - переїзд до Анкари - оглядова екскурсія Анкарою (15 EUR) - переїзд до Каппадокії - ночівля в готелі

4 день: сніданок - червоний тур Каппадокією (40 EUR/ос+вх.квитки) (музей просто неба Геремі, замок Учхісар, місто Аванос – центр гончарства, Долина Монахов, Долина Уяви та Долина Голубів) - турецька ніч – шоу з безлімітними напоями у печерному ресторані (35 EUR) - ночівля в готелі.

5 день: політ на повітряній кулі (від 200 до 250 EUR) або трансфер в долину (15 EUR) - повернення до готелю - зелений тур Каппадокією (50 євро+вх.квитки). печерне місто, гірський монастир Селіме, каньйон Каппадокії – долина Іхлара, обід, вулканічне кратерне озеро Нар) - виїзд з Каппадокії - нічліг у транзитному готелі.

6 день: сніданок - переїзд до Стамбула - екскурсія "Контрасти Стамбула – Ортакей, Долмабахче, Таксім, Істікляль" (35 EUR + вх. квитки) (мечеть Ортакей на березі Босфору, палац османських султанів Долмабахче, площа Таксім) - виїзд зі Стамбула.

7 день: Прибуття в Україну.

До вартості входить: проїзд автобусом за програмою туру, проживання в готелях 2-3*, сніданки в готелях, медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років, супровід групи, оглядова екскурсія Стамбулом, екскурсія "Гранд Базар".


До вартості не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, громадський транспорт, особисті витрати, консульський та візовий збір для власників небіометричних паспортів, туристичний збір у готелях (~1,5 - 3,5 EUR на добу з особи), медичне страхування від нещасного випадку для туристів старше 60 років.