Який чудовий Краків + парк Енерджіландія

Вартість: від 127€

Програма туру:
1 день: збір групи (06:30) - виїзд зі Львова (07:00) – кордон - переїзд до Кракова - оглядова екскурсія по Кракова (Старе місто, залишки укріплень XV ст., Ягеллонський університет, Маріацький костел, Сукенніце) - «Казімеж - єврейський квартал» (19€) - Зоопарк в Кракові (трансфер - дор. - 11€ / діти - 6€ + вх. квитки) - поселення в готель - ночівля.

2 день: сніданок - групова екскурсія в Закопане (28€/ос. в ціні: трансфер) (комплекс Шимашкова) - Смарагдово-зелене озеро "Морське Око" (дор. - 23€, діти до 11.99 років - 18€ + вх. кв.) (Важливо: пішки в одну сторону прогулянка триває 8 км, або у вас є можливість скористатись повозками з кіньми за 20€ в одну сторону!) - Торговий центр Bonarka в Кракові (11€ трансфер) - екскурсія в пивний ресторан Кракова з дегустацією (дор. - 31€, діти до 11,99 р. - 16€ (без дегустації)) - ніч в готелі.

3 день: сніданок та звільнення номерів - відвідування парку Енерджіландія (16€ трансфер + вх. квиток) ( 57 атракціонів, 4 сцени для вистав (два театри і два амфітеатри), 3D кінотеатр) - екскурсія в Вавель (21€) - соляні шахти Велічки (дор. - 41€; діти до 11,99 р. - 36€) або вільний час в Торговому центрі «TESCO» - повернення до України - перетин кордону - нічне прибуття до Львова.

До вартості входить:
проїзд автобусом єврокласу, супровід керівником групи, проживання по маршруту: готель 3*, сніданки, оглядова екскурсія по Кракову, страхування.

До вартості не входить: проїзд в громадському транспорті, факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, особисті витрати, обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день.