МЕГАтур до Албанії з Одеси 329

ПРОГРАМА ТУРУ:
1 день: виїзд із Одеси (09.00) - кордон - переїзд територією Румунії, Болгарії - нічний переїзд.

2 день: прибуття до Скоп'є - оглядова екскурсія по місту Скоп'є (Старе місто, Кам'яний та Художній мости, Художня галерея, Церква Спасителя) - ночівля в готелі на території Північної Македонії.

3 день: сніданок та виселення - оглядова екскурсія містом Охрид - прогулянка на кораблику (20€) - переїзд до Албанії - заселення в готель у Дурресі та ночівля.

4 день: сніданок - відпочинок на узбережжі Адріатичного моря - екскурсія «Дві столиці – Тірана та Круя» (35€ + вх.квитки) (площа Скандербега, опера і Нац. бібліотека, мечеть Етхем, замок та відвідування піраміди, бункера, президентського палацу і пл. Матері Терези) - екскурсія на озеро Коман (70€, обід входить у вартість) (Ранній виїзд (5.00), у вартості обід в сільському будинку) - ночівля в готелі.

5 день: сніданок та виселення - переїзд до Вльори - екскурсія "Берат – місто 1000 вікон" (30€) – вечірня прогулянка Вльорою (12€) - ночівля в готелі.

6 день: сніданок - екскурсія Гірокастра та Блакитне око (35€+ вх.квитки) - ночівля в готелі.

7 день: сніданок - подорож у Саранду вздовж Албанської Рив'єри (40€+вх.квиток). ( Нац. парк Ллогара) - трансфер до Албанських Мальдів – міста Ксаміль (12€). (пляжи Лорі, Бора-Бора, Манастір) - ночівля в готелі.

8 день: сніданок та виселення - переїзд до Північної Македонії - заселення в транзитний готель - ночівля.

9 день: сніданок та виселення - переїзд до Болгарії - оглядова екскурсія Софією (12€) (залишки римського міста, Церкву Св. Софії, Храм Св. А. Невського) - нічний переїзд до України.

10 день: прибуття до Одеси.

До вартості входить:
проїзд автобусом, проживання в Македонії 2 ночі, оглядова екскурсія у Скоп'є та Охриді, проживання в Дурресі 2 ночі, у Вльорі 3 ночі, сніданки, медичне страхування від нещасного випадку, супровід групи.

До вартості не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки, громадський транспорт, особисті витрати, тур. збір у готелях (~2,5-3,5€ на добу), оренда навушників.