Автобусний тур "МЕГАтур до Чорногорії" з Одеси

Вартість (виїзди по середам): від 299€

Програма туру:
1 день: виїзд із Одеси (09.00) - кордон - переїзд територією Румунії, Болгарії - нічний переїзд.

2 день: прибуття до Скоп'є - оглядова екскурсія по місту Скоп'є (Старе місто, Кам'яний та Художній мости, Художня галерея, Церква Спасителя) - ночівля в готелі.

3 день: сніданок - виселення з готелю - відвідання каньйону Матка і покататися на моторному човнику до печер (20 EUR) - переїзд до Чорногорії - прибуття у Будву - заселення до готелю - вільний час - ночівля.

4 день: сніданок - екскурсія по Боко-Которській затоці (30 EUR + вх. квиток) (Старе місто, містечка Пераста та Тіват) - повернення до готелю - ночівля.

5 день: сніданок - екскурсія 5 каньйонів (50 EUR + вх. квиток) Будванська Рів'єра, піший міст через річку Тара, каньйон Морача) - повернення до готелю - ночівля.

6 день: сніданок - екскурсію до Дубровника (50 EUR/людина) - морська прогулянка корабликом (20 EUR) - повернення в готель – ночівля.

7 день: сніданок та виселення із готелю - переїзд до Албанії - екскурсія «Дві столиці – Тірана та Круя» (35 EUR + вх.квитки). (площа Скандербега, опера і Національна бібліотека, мечеть Етхем, відвідування піраміди, бункера, президентського палацу і площі Матері Терези) - переїзд в Охрід - заселення в готель - ночівля.

8 день: сніданок - виселення із готелю - оглядова екскурсія Охридом - екскурсія до монастиря Святого Науму (20 EUR + вх. квиток) - переїзд в Споп'є – заселення та ночівля в готелі.

9 день: сніданок та виселення із готелю - переїзд до Болгарії - оглядова екскурсія Софією (12 EUR) (залишки римського міста, Церкву Св. Софії, Храм Св. А.Невського) - нічний переїзд до України.

10 день: прибуття до України.

До вартості входить:
проїзд автобусом за програмою туру, проживання в транзитних готелях 2-3* у Північній Македонії, проживання 4 ночі на Будванській рів'єрі у готелі 2-3*, сніданки, медичне страховуння від нещасного випадку для туристів до 60 років, супровід групи, оглядові екскурсії Скоп'є, Охрид.

До вартості не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, громадський транспорт, особисті витрати, туристичний збір у готелях (~2,5-3,5 EUR на добу, медична страховка від нещасного випадку для туристів старше 60 років.