"Містична Трансільванія та Трансфагараш" з Одеси

Вартість: від 165€

Програма туру:
1 день: виїзд із Одеси (17:00) - кордон - переїзд у Румунію.

2 день: прибуття в Бухарест - сніданок (оплачується додатково) - оглядова екскурсія Бухарестом (палац Парламенту, Тріумфальна арка та площа Революції) - відвідування Парламенту (15 EUR + вх.квиток) - відвідування Therme Bucuresti (17 EUR + вх.квиток) (10 басейнів, 6 саун, 4 вологих сауни та 16 водних гірок, найбільший ботанічний сад в Румунії)

3 день: сніданок - виселення з готелю - прибуття в Трансільванію - відвідування замку Графа Дракули (25 EUR + вх.квиток) - замки Пелеш + Кантакузіно (40 EUR + вх. квитки) - обід в колоритному ресторані "Hanul Bran" (15 EUR) - переїзд до Брашову - оглядова екскурсія Брашовом (готична Чорна церква, середньовічні бастіони, вежі та ворота, Ратушна площа) - заселення в готель на території Румунії - ночівля.

4 день: сніданок та виселення з готелю - запрошуємо на екскурсію «Трансфагараш – доторкнутись до небес»! (18 EUR) (лише в період з 30 червня по 1 листопада) - підйом на фунікулері до озера Балеа! (15 EUR) - екскурсія одним з найдавніших міст Трансільванії – Алба-Юлія (маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна) - екскурсія Соляною шахтою Румунії (20 EUR + вх.квиток) - заселення в готель на території Румунії - ночівля.

5 день: сніданок - виселення з готелю - переїзд до України.

До вартості входить:
проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелях/віллах/апартаментах 2-3*, сніданки, медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років, оглядові екскурсії Бухарестом, Брашовом та Алба-Юлія.

До вартості не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, особисті витрати, курортний збір у готелі (~2,5 - 3,5 EUR на добу з особи), аренда навушників.