"Морські простори Чорногорії" з Одеси

Вартість (виїзди щосереди): від 253€

Програма туру:
1 день: виїзд із Одеси (09.00) - кордон - проїзд територією Румунії, Болгарії - нічний переїзд.

2 день: прибуття до Скоп'є - оглядова екскурсія по місту Скоп'є (Старе місто, Кам'яний та Художній мости, Художня галерея, Церква Спасителя) - ночівля в готелі.

3 день: сніданок - каньйон Матка і покататися на моторному човнику до печер (23 EUR) (середньовічна церква Св. Андрія Первозванного XIV століття) - переїзд до Чорногорії - прибуття у Будву (орієнтовно після 20:00) - заселення - вільний час - ночівля.

4 день: екскурсія по Боко-Которській затоці (30 EUR + вх.квиток). (Старе місто Которі, містечко мореплавців – Пераст) - Тіват - повернення до готелю - ночівля.

5 день: екскурсія 5 каньйонів (50 EUR + вх. квиток) (Будванська Рів'єра, піший міст через річку Тара з видом на Каньйон, каньйон Морача) - повернення до готелю - ночівля.

6 день: екскурсія до Дубровника (50 EUR) - морська прогулянка на кораблику (20 EUR) - повернення в готель – ночівля.

7 день: монастир Острог (28 EUR + вх.квиток, підйомник) (мощі Святого Василя Острозького Пропонуємо) - екскурсія Цетінє+Ловчен (50 EUR + вх.квиток) - повернення в готель - ночівля.

8 день: екскурсія "Херцег-Нові та Блакитна печера" (39 EUR) - повернення в готель - ночівля.

9 день: морська прогулянка вздовж Будванської рів'єри (55 EUR ,обід входить у вартість) ( Будванська рів'єра, о.Святі Стефан) - повернення в готель - ночівля.

10 день: вільний час та відпочинок на морі - виселення із готелю - збір групи (15:00) - нічний переїзд до Бухаресту.

11 день: прибуття в Бухарест - оглядова екскурсія Бухарестом (палац Парламенту, Тріумфальна арка, площа Революції) - відвідування Парламенту (15 EUR + вх. квиток) - Therme Bucuresti (20 EUR + вх. квиток) (10 басейнів, 6 саун, 4 вологих сауни та 16 водних гірок, найбільший ботанічний сад в Румунії) - заселення в транзитний готель - ночівля.

12 день: сніданок - виселення з готелю - прибуття до України.

До вартості входить:
проїзд автобусом за програмою туру, проживання у транзитному готелі на території Північної Македонії та Румунії зі сніданком, знижка на виїзд з Бухаресту - 17 євро (за умови, якщо турист не буде проживати у транзитному готелі), оглядова екскурсія по Скоп'є та Бухаресту, проживання в готелі/апартаментах у Будві, харчування в залежності від заброньованного варіанту, медичне страхування від нещасного випадку, супровід групи.

До вартості не входить: факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, громадський транспорт, особисті витрати, туристичний податок (2,5 - 3,5 євро на добу за особу), аренда навушників.