Одного разу в Празі!

Вартість: від 99€

Програма туру:
1 день: збір групи (10:30) - виїзд зі Львова (11:00) – кордон – прибуття в Краків - оглядова екскурсія у Кракові (15€) (Вавель, Флоріанські ворота, Маріацький костьол, центральна площа Ринок) або трансфер до центральної частини міста (10€) - вільний час у торговому центрі - нічний переїзд у Прагу.

2 день: прибуття в Прагу - оглядова екскурсія в Празі (оборонні порохові вежі, Старомєська площа з ратушею, астрономічний годинник Орлої, вежі Тинського храму, костел Святого Миколая, Карлів міст) - екскурсія Празький Град (резиденція Президента Чехії, Градчани) - прогулянка на кораблику по Влтаві (дор.35/дит.30€) (обід у стилі "шведського столу" зі стравами чеської кухні) - поселення в готель на території Чехії - ночівля.

3 день: сніданок та виселення з готелю - повернення в Прагу - вільний час - легенди Праги (дор.13/дит.10€) - дегустація чеського пива (20€) - збір групи - нічний переїзд до Львова.

4 день: прибуття до Львова (орієнтовно 12:00).

До вартості входить:
проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі категорії 3*, сніданки, екскурсії за програмою, багаж - валіза та ручна поклажа, супровід керівника групи, оренда аудіогіда, страхування.

До вартості не входить: рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки, особисті витрати, курортний збір в готелях - від 1 до 3€ (оплата на місці)