Новинка! Полтавські галушки та традиції українського весілля

 • Місце відправлення
  Площа Б.Хмельницького, біля театру ляльок
 • Час
  Початок екскурсії — 05.00
  Повернення до м.Кропивницький — 23.30
 • Вартість
  Дорослі — 685 грн
  Діти до 12р. — 625 грн
  (проїзд, екскурсії, страхування)
 • Цікавинки туру
  Театралізована екскурсія - весілля
  Дегустація справжніх галушок
Полтавщина - яскрава, колоритна та душевна! Ця незвичайна земля вміє дивувати та закохувати. Отож, запрошуємо прогулятися історичними місцями міста над Ворсклою, побачити одне з "7 чудес Полтавщини", почути вражаючі легенди та смачно поїсти. Так, Полтава може не тільки здивувати, але й щедро, по-українськи пригостити. Поїхали!

Програма

1
Кругла площа
Серце міста, вишуканий архітектурний ансамбль, що за задумом має нагадувати одне всесвітньо відоме місто! В центрі площі побачимо величний Монумент Слави, який вінчає золотий орел
2
Біла альтанка, камінь князя Ігоря, усадьба Котляревського і не тільки...
Продовжуємо знайомитися з Полтавою. Відвідаємо один з наймальовничіших куточків міста - Білу альтанку, що височіє на Івановій горі, дізнаємося легенду цього місця. Поруч розташовано ще багато цікавинок, а одне з найпопулярніших - пам*ятник полтавській галушці. Фото в ложці на пам*ять обов*язкове!
3
Обід в першій мануфактурі галушок
Нас чекає панський обід! Посмакуємо справжніми полтавськими галушками і не тільки. (оплачується додатково 120 грн/ос.)
4
Музей Поле Полтавської битви
Найвідоміший туристичний об*єкт міста вразить Вас своєю історією, яка оживає в його стінах. Війна... то страшне слово... страшною була і Північна війна... В цьому місці ми згадаємо минуле, освмислимо теперішнє, щоб цінити майбутнє (вхідні квитки дит.15/ дор.25 грн)
5
Тріумфальна арка в Диканьці
А чи знали ви, що Тріумфальна арка є не лише в Парижі? Ні? Ну, тоді їдемо робити круті фоточки. Арка - єдиний в Україні пам*ятник, в честь перемоги над військом Наполеона у 1812 році.
6
Музей українського весілля
Кульмінація нашої подорожі! Театральна екскурсія, під час якої ми опинимося на справжньому весіллі в давні часи. Всі учасники подорожі отримають свої ролі, це буде цікаво! Дізнаємося про традиції, звичаї та забобони тих часів. А наприкінці, учасники отримають приємний сюрприз. (вхідні квитки дит.- 7 грн, дор.-10 грн)
- проїзд за маршрутом
- оглядова екскурсія Полтавою
- екскурсія музеєм Поле Полтавської битви
- театралізована екскурсія в музеї українського весілля
- страхування
- вхідні квитки до об*єктів: музей Поле Полтавської битви 15/25 грн (дит/дор), музей весілля 7/15 грн (дит/дор)
- обід з галушками у першій мануфактурі галушок - 120 грн/ос.
- власні витрати
У вартість входить:
У вартість не входить:

Запишись на екскурсію Полтавщиною

10.04 та 24.04.2021 р.
У випадку відміни туру у зв'язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) - 100% повернення вартості туру.
Відправляючи Ваші дані, Ви погоджуєтеся з їх використанням згідно ЗУ "Про захист персональних даних" згідно політики конфіденційності