«Празька краса і чудова Саксонія» зі Львова

Вартість: від 109€

Програма туру:
1 день: збір групи (10:30) - відправлення зі Львова (11:00) – кордону - переїзд в м. Краків - оглядова екскурсія містом Польських королів (15 EUR) (площа Ринок, Палац Єпископів, Королівський замок, Королівський тракт, Старе місто) - екскурсія Вавельский замок (15 EUR+ вх. кв. 10 EUR) - Краківський підземний музей (15 EUR) - збір групи та нічний переїзд до Праги.

2 день: прибуття у Прагу - оглядова екскурсія «Велична столиця» (Празький град, порохова вежа, Карлів міст, старовинний астрономічний годинник, Вацлавська площа) - екскурсія «Празький град» (20 EUR) - прогулянка по Влтаві (дор. – 35 EUR, дитячий – 30 EUR) (аперитив та шведський стіл з широким вибором холодних закусок та гарячих страв) - екскурсія "Пивними шляхами Праги" (30 EUR) - переїзд і заселення в готель у районі Праги - ночівля.

3 день: сніданок та виселення з готелю (Обовʼязкова доплата за екскурсію в Дрездені з трансфером 45 EUR або тільки за трансфер 20 EUR) - екскурсія «Дрезден – столиця Саксонії» (45 EUR) - Дрезденська галерея, або Галерея старих майстрів (26 EUR) - екскурсія Саксонська Швейцарія (25 EUR) - збір групи та нічний переїзд в Україну.

4 день: зупинка на сніданок - прибуття до Львова (орієнтовно о 10:00).

До вартості входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання у готелі 2-3* + сніданок, медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років, супровід групи, оглядова екскурсія по Празі.

До вартості не входить: обовʼязкова доплата за екскурсію в Дрездені з трансфером 45 EUR або тільки за трансфер 20 EUR, особисті витрати, навушники, одномісне розміщення, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, city-tax в готелях (2,5 - 3 EUR на добу), навушники (2,5 - 3 EUR на добу).