Термальний вікенд: Польща, Словаччина та Угорщина зі Львова

Вартість: від 119 €

Програма туру:
1 день: виїзд зі Львова (6.00) – кордон - прибуття на територію Польщі – оглядова екскурсія по місту ЗакопанеТерми Буковина (трансфер 15 EUR + вх. квиток від 19 EUR)

2 день: сніданок та виселення з готелю - Знайомство з Високими Татрами! (дорослий 35 EUR, дитячий 30 EUR) (Штребського Плеса, міста Попрад та Кежмарок) - Термальний комплекс Врбов (трансфер 10 EUR + вх. квиток від 12 EUR) - обід у словацькій колибі (дорослий 20 EUR, дитячий 20 EUR) – екскурсія містом Кошице (дорослий 15 EUR, дитячий 10 EUR) - поселення у транзитному готелі - ночівля.

3 день: сніданок та виселення з готелю - Термали Мішкольц-Тапольца (трансфер 10 EUR + вх.квиток від 13 EUR) - професіональна дегустація токайського вина та гуляшу! (трансфер 10 EUR + вх. квиток) - повернення до Львова (орієнтовно 23.00).

До вартості входить:
проїзд автобусом єврокласу, проживання у готелях 2-3* + сніданки, медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років, супровід групи, оглядова екскурсія по Закопане.

До вартості не входить: особисті витрати, навушники, одномісне розміщення, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, city-tax в готелі (3 EUR на добу).