Угода користування

Дана Угода користувача (Далі Угода) регулює відносини між ФОП Корнійчук М.О. (далі https://akita-tour.com.ua або Адміністрація) з одного боку та користувачем сайту з іншого. Сайт https://akita-tour.com.ua">https://akita-tour.com.ua не є засобом масової інформації. Використовуючи сайт, Ви погоджуєтесь з умовами цієї угоди. Якщо Ви не погоджуєтесь з умовами цієї угоди, не використовуйте сайт https://akita-tour.com.ua!

Права та обов'язки сторін
Користувач має право: - здійснювати пошук інформації на сайті - отримувати інформацію на сайті - використовувати інформацію сайту в особистих некомерційних цілях
Адміністрація має право: - на свій розсуд та необхідність створювати, змінювати, скасовувати правила - обмежувати доступ до будь-якої інформації на сайті Користувач зобов'язується: - не порушувати працездатність сайту - не використовувати скрипти (програми) для автоматизованого збору інформації та/або взаємодії з Сайтом та його Сервісами Адміністрація зобов'язується: - підтримувати працездатність сайту за винятком випадків, коли це неможливо через незалежні від Адміністрації причини.

Відповідальність сторін - адміністрація не несе жодної відповідальності за послуги, що надаються третіми особами - у разі виникнення форс-мажорної ситуації (бойові дії, надзвичайний стан, стихійне лихо тощо) Адміністрація не гарантує збереження інформації, розміщеної Користувачем, а також безперебійну роботу інформаційного ресурсу
Умови дії Угоди Ця Угода набуває чинності за будь-якого використання цього сайту. Угода перестає діяти у разі появи нової версії. Адміністрація залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати цю угоду на власний розсуд. Адміністрація не повідомляє користувачів про зміну в Угоді.