Релакс вікенд в Словаччині

Вартість: від 190 €

Програма туру:
1 день: збір групи (06:00) - виїзд до Словаччини (06:30) – кордон - прибуття в м. Кошице - оглядова екскурсія по Кошице (собор Св. Алжбети, найбільший собор Словаччини та східної Європи, каплицю Св. Михайла, готичну вежу дзвіницю Св. Урбана, чумний стовп, знаменитий оперний театр, міську Ратушу, костел Єзуїтів, романську церкву) - переїзд у м. Попрад – ночівля.

2 день: сніданок - вільний день в м. Попрад - Штребське Плесо і Татранська Ломниця (трансфер 21€) - Трансфер в аквапарк «Татраландія» (трансфер 26€ + вх. квиток додатково оплачується) (температура від 26 до 38 градусів, 9 басейнів, 21 тобоган і дитячі гірки, стінка для скелелазіння, спортивний парк «Тарзана», 16 саун сухих і парових, гідромасажних ванн і крижаних купелей) АБО Gino Paradise Besenova (траснфер 25 євро + вх квиток дор.від 30 євро діти від 28 євро) - ніч в готелі.

3 день: сніданок - вільний день в м. Попрад - трансфер в Закопане (25 євро) - Treetop Walk (15 євро + вх квиток) - повернення до Попрада - ніч в готелі.

4 день: сніданок та звільнення номерів - аквапарк Thermal Park у Врбов (12 євро + вх квиток. дор від 10,5Є діти від 8 євро) (геотермальна вода, температура якої сягає 59°C) - переїзд до України - перетин кордону - нічне прибуття до Львова.

До вартості входить:
проїзд автобусом єврокласу, супровід керівником групи, проживання по маршруту: готель 3*, сніданки, оглядова екскурсія по місту Кошице, страхування.

До вартості не входить: проїзд в громадському транспорті, факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, особисті витрати, обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день.