Вікенд в Хорватії - сонце, море і термали

Вартість: від 145 €

Програма туру:
1 день: збір групи (07:00) - виїзд із Львова (07:30) – кордон -нічний переїзд.

2 день: прибуття в Загреб - оглядова пішохідна екскурсія Загребом – столицею Хорватії -
Національний парк Плітвицькі озера (29€ + вх. квиток) - трансфер в Terme Tuhelji (21€ + вх. квиток) - поселення в готель – ночівля.

3 день: сніданок та виселення з готелю - вільний час у Загребі - Острів Крк - «Золотий острів» (39€) (курорт Башка, Башчанськая плита, місто-фортеця Вербник) - оглядова екскурсія містом Крк (13€). (Стара площа, замок Франкопанів і Кафедральний собор міста) - прогулянка на кораблику островом Крк (49€) - нічний переїзд.

4 день: прибуття в Егер - релакс в Термальних купальнях Saliris Resort - Spa & Conference Hotel - Egerszalók – Угорське Памуккале (трансфер 11€ + вх. квиток) - відвідування винних підвалів в Долині красунь з дегустацією вин і смачного гуляшу (24€) (червоне вино Egri bikavér, тобто «Егерська бичача кров», білий мускат «Оттонель», сухе вино «Дівчина з Егера», червоний «Цвайнгер» та «Мелора», «солодке льодове вино Каберне-Совіньйон») - повернення до України - нічне прибуття до Львова.

До вартості входить:
проїзд автобусом єврокласу, супровід керівником групи, проживання по маршруту: готель 3*, сніданки, оглядова екскурсія по місту Загреб, страхування .

До вартості не входить: проїзд в громадському транспорті, факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, особисті витрати, City tax - 2€/за добу/з особи, обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день .