Вікенд в Кракові

Вартість: від 92€ (3 дні, 1 нічний переїзд)

Програма туру:
1 день: збір групи (22:00) - виїзд зі Львова (22:30) – кордон – нічний переїзд до Кракова.

2 день: прибуття до Кракова - оглядова екскурсія по Кракову - Вавельський замок (21€) (каплиця Зігмунда, Кафедральний собор святих Станіслава і Вацлава, усипальниця польських королів і Вівтар Вітчизни) - Підземний музей в Кракові (16€) - «Казімеж - єврейський квартал» (19€) (місце, де велися зйомки фільму Стівена Спілберга «Список Шиндлера») - екскурсія в пивний ресторан Кракова з дегустацією (дор. - 31€, діти до 11,99 років - 16€ (без дегустації)) - зоопарк в Кракові (трансфер: дор. - 11€ / діти-6€ + вх. квитки) - парк мініатюр та Діноляндію (трансфер 11€/ос. + вх. квиток) - поселення в готель - ночівля в готелі.

3 день: ранній сніданок та звільнення номерів - групова екскурсія в Закопане (26€/ос. в ціні: трансфер) (комплекс Шимашкова) - соляні шахти Велічки (дор. - 41€; діти до 11,99 - 36€) - аквапарк (трансфер 6€ + вх. квиток) - торговий центр Bonarka в Кракові (11€ трансфер) - торговий центр ІКЕА (7€ трансфер) - відвідування парку Енерджіландія (Energylandia) (16€ трансфер + вх. квиток) (з 22.01.2024 по 5.04.2024 року парк закритий) - переїзд до Львова – кордон - пізнє прибуття до Львова.

До вартості входить:
проїзд автобусом єврокласу, супровід керівником групи, проживання по маршруту: готель 3*, сніданки, оглядова екскурсія по Кракову, страхування.

До вартості не входить: обов'язкова екскурсія: «Вавельський замок» (21€) за умови бронювання туру за акційною ціною, проїзд в громадському транспорті, факультативні екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, особисті витрати (обіди, вечері, та інше), City tax - 2€ за ніч з особи, обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день.